امکانات

بسیار فراتر از یک لینک

آمار و تحلیل برخط

با ردیابی بازدیدهای پروفایل و کلیک های هر یک از لینکها ، پتانسیل رشد خود را به حداکثر برسانید. با آگاهی در مورد عملکرد پروفایل خود ، لینکها و محتواهایی را که مخاطبان شما به آن علاقه دارند را کشف کنید.

شخصی سازی پروفایل

پروفایل خود را به سلیقه خودتان منحصر به فرد کنید. صفحه خود را متناسب با سبک یا نام تجاری خود با اضافه کردن تصاویر پس زمینه، رنگ ها ، دکمه ها و فونت شخصی سازی کنید یا آن را با یکی از قالب های موجود ما ساده و زیبا نگه دارید.

مدیریت آسان

به آسانی لینکها را در پروفایل خود اضافه، سازماندهی و سفارشی کنید، سپس آدرس لینکیای خود را کپی و استفاده کنید تا فوراً به اشتراک گذاشته شود. داشبورد کاربر پسند ما ایجاد و ویرایش پروفایل شما را آسان و دلپذیز می کند

همه جا کار میکند

هیچ محدودیتی در مکانی که می توانید از آدرس لینکیا خود استفاده کنید وجود ندارد. آن را به بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه کرده و یا از طریق متن، ایمیل یا هرجای دیگری که فکرش را بکنید به اشتراک بگذارید. گزینه ها بی پایان هستند.

نمایشگر ویدیو

ویدیوها را مستقیماً در پروفایل خود قرار دهید تا بینندگان با یک کلیک آخرین بارگذاری (یا موارد دلخواه جدید) شما را مشاهده کنند. (بزودی)

حالتهای نمایش

لینک های خود را به روش مورد علاقه خور نمایش دهید. با حال های انتخابی نمایش لینکهای خود به عنوان آیکون در بالا یا پایین پروفایل خود، می توانید نحوه ارائه محتوای خود را کاملاً شخصی سازی کنید.

تصویر دلخواه لینک

با سفارشی سازی عکس بندانگشتی، چیز خاصی به لینک های خود اضافه کنید. تصویر کوچک مناسب برای محبوب ترین سرویس های ما به طور خودکار شناسایی می شود، اما این ویژگی به شما امکان می دهد تصویر خود را بارگذاری کنید.

ثبت لیست ایمیل

لیست ایمیل مشترکین خود را بدون زحمت با فرم اشتراک ساده ی ما مستقیماً در پروفایل خود ایجاد کنید. بنشینید و اجازه دهید نمایه لینکیا مشترکین شما را گسترش داده و لیست شما را رشد دهد.

به جامعه لینکیا بپیوندید

به هزاران کاربر لینکیا بپیوندید تا به دنبال کنندگان خود کمک کنید به آسانی همه محتوا شما را بیابند

رایگان ثبت نام کنید

به جمع کثیر استفاده کنندگان Linkia بپیوندید