شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات

بروزرسانی دوم خرداد 1400

Last updated November 21, 2020

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های لینکیا‌ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لینکیا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
لینکیا در صورت تخلف کاربر از قوانین مختار است نسبت به حذف صفحه یا کاربری وی اقدام نماید

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات لینکیا اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات لینکیا استفاده می‏‌کنید، حساب کاربری خود را ارتقا می دهید یا سفارش خود را ثبت می‏‌کنید و یا به لینکیا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که لینکیا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد لینکیا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. همچنین ممکن است لینکیا از طریق پیامک برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند. .شما میتوانید هرگونه سوء استفاده از نام لینکیا را جهت پیگیری قانونی به admin@linkia.ir اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

لطفاً جهت آگاهی از سیاست های رعایت حریم شخصی ما به بخش حریم خصوصی در  https://linkia.ir/privacy-policy.aspx مراجعه کنید.

سلب مسئولیت

انتشار لینک یا محتوا در لینکیا به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط لینکیا نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات برعهده شخص و کاربر منتشر کننده محصول/خدمت است.
لینکیا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای و لینک های کاربران در صفحاتشان ندارد. همچنین مسئولیت محتوا و لینک های ارائه شده تماما برعهده شخص کاربر انتشار دهنده می باشد.

به جامعه لینکیا بپیوندید

به هزاران کاربر لینکیا بپیوندید تا به دنبال کنندگان خود کمک کنید به آسانی همه محتوا شما را بیابند

رایگان ثبت نام کنید

به جمع کثیر استفاده کنندگان Linkia بپیوندید