حریم خصوصی

بروزرسانی اول آذر 1399

Last updated November 21, 2020

نحوه جمع آوری اطلاعات

تمام وب سرور ها اطلاعات پایه ای در مورد بازدید کننده هایشان دنبال میکنند. این اطلاعات شامل آدرس های آی پی ، مشخصات مرورگر ، زمان و صفحات ارجاع می باشد ، اما محدود به این ها نیست. هیچ یک از این اطلاعات شخصاً نمی تواند بازدیدکنندگان خاص این سایت را شناسایی کند. این اطلاعات برای اهداف معمول فرآیند های مدیریت و نگهداری، ردیابی می شوند.

کوکی ها

در صورت لزوم ، linkia از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات مربوط به موارد مورد علاقه و تاریخچه فعالیت بازدیدکنندگان استفاده می کند تا بتواند به بازدید کننده بهتر خدمت کند و یا محتوای سفارشی را به بازدید کننده ارائه دهد.

کنترل حریم خصوصی شما

توجه داشته باشید که اگر نگران حریم خصوصی هستید ، می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید تا کوکی ها غیرفعال شوند. غیرفعال کردن کوکی ها برای همه سایت ها توصیه نمی شود زیرا ممکن است در استفاده شما از برخی سایت ها تداخل ایجاد کند. بهترین گزینه غیرفعال کردن یا فعال کردن کوکی ها بر اساس هر سایت است. برای راهنمایی در مورد مسدود کردن کوکی ها و سایر مکانیسم های ردیابی ، با اسناد مرورگر خود مراجعه نمایید.

عدم افشای اطلاعات

ما اطلاعات قابل شناسایی شخصی شما را نمی فروشیم ، معامله نمی کنیم و یا به اشخاص دیگر منتقل نمی کنیم. این شامل اشخاص ثالث مورداعتمادی نیست که در کارکردن نرم افزار ، انجام امور تجاری و یا سرویس دهی به شما به ما کمک می کنند ، به شرطی که طرفین توافق کنند این اطلاعات را محرمانه نگه دارند. ما همچنین ممکن است اطلاعات شما را منتشر کنیم وقتی که فکر می کنیم انتشار برای انطباق با قانون ، اجرای سیاست های سایت ما یا محافظت از حقوق ، مالکیت یا امنیت ما یا دیگران مناسب است

سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین

این سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین فقط برای اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار ما اعمال می شود و نه برای اطلاعات جمع آوری شده به صورت آفلاین.

شرایط استفاده

لطفاً در مورد استفاده ، رد مسئولیت ها و محدودیت های مربوط به استفاده از نرم افزار ما به بخش قوانین و مقررات ما در  https://linkia.ir/terms-of-service.aspx مراجعه کنید.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی ما

این حق را برای ما محفوظ است که در هر زمان و بدون اخطار ، این سیاست حفظ حریم خصوصی را ایجاد و به روز کنیم.

اطلاعات تماس

سوالات و یا ابهامات مربوط به این سیاست حفظ حریم خصوصی را می توان برای توضیح بیشتر به کارمندان پشتیبانی ما در میان بگذارید.

به جامعه لینکیا بپیوندید

به هزاران کاربر لینکیا بپیوندید تا به دنبال کنندگان خود کمک کنید به آسانی همه محتوا شما را بیابند

رایگان ثبت نام کنید

به جمع کثیر استفاده کنندگان Linkia بپیوندید